(098)3443981
(050)3443981
header-logo

Про нас

  «Самая полезная металлобаза» СТАЛЕВА СИМФОНІЯ з'явилася на мапі України в 2001 році у місті Луганськ. Почавши, як фахівець з роздрібної торгівлі, компанія перетворилася на одного з найбільших металотрейдерів Луганської області. Паралельно зі зростанням продажів, розвивався і технопарк СТАЛЕВОЇ СИМФОНІЇ: плазморізи, токарні верстати, лінія з виробництва профнастила - усе це розширювало круг клієнтів, але .... в 2014 році СТАЛЕВА СИМФОНІЯ відкриває склад у м. Київ за адресою: вулиця Віскозна, 3 і, використовуючи перевірений високий рівень сервісу, передпродажну підготовку, вигідно відрізняючись від конкурентів, починає завойовувати довіру київського клієнта.

  Зараз СТАЛЕВА СИМФОНІЯ- це 2 склади:

Склад No1- Київ, вул. Г. Хоткевича, 7,

Склад No2- Луганська обл. м. Рубіжне с. Південне, вул. Заводська 18-Г

  На ОБОХ базах ВИ знайдете найширший асортимент сталевого металопрокату (особливо широко представлені ПРОФІЛЬНІ ТРУБИ), лакофарбової, електродної продукції, метизів, кругів відрізних і зачисних, заглушок пластикових, піни монтажної та кованих елементів. ВАМ поріжуть і завантажать ваше замовлення АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО у будь-який транспорт. Усі склади криті, що дає можливість зберігати та відпускати продукцію в комфортних умовах і без дощу, снігу та вітру.

  Звертаємо ВАШУ увагу на СТАЛЕВУ МАЙСТЕРНЮ (м. Київ вул. Віскозна, 3), де наші майстри утілять ваші мрії та побажання в чудову сталеву конструкцію.

  Для ВАС «Самая полезная металлобаза» працює щосуботи. 

  А ставши постійним клієнтом, ВАМ видадуть картку ДИСКОНТ-КЛУБу СТАЛЕВА СИМФОНІЯ і, надалі, ВАМ ЗАВЖДИ надаватиметься 2%- знижка.

  Регулярно СТАЛЕВА СИМФОНІЯ пригощає своїх КЛІЄНТІВ дуже смачним крафтовим пивом...так що не зволікайте - чекаємо на ВАС!